Załoga firmy

Maciej Cyba

mgr inż. Maciej Cyba

Założyciel firmy, samodzielny projektant, absolwent Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Inżynierii Środowiska.

Doświadczenie zdobywał w Kaliskim Inwest-Projekcie, PRIM Ostrów Wielkopolski, austriackich firmach Svatek & Cerny i Babak.

 

Bartosz Cyba

dr inż. Bartosz Cyba

Doktor nauk technicznych, samodzielny projektant, specjalizujący się w modelowaniu i analizie energetycznej obiektów basenowych. Absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej. Doświadczenie zdobywał jako asystent naukowo-dydaktyczny w Politechnice Wrocławskiej.

Ilona Cyba

dr inż. Ilona Cyba

Doktor nauk technicznych, specjalizująca się w tematyce wentylacji i klimatyzacji krytych obiektów basenowych. Absolwentka Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej. W firmie od 2010 roku, specjalizuje się w projektowaniu instalacji wentylacji i klimatyzacji, instalacji i sieci wodociągowych oraz kanalizacyjnych oraz instalacji centralnego ogrzewania.

 

Sławomir Grzegrzółka

inż. Sławomir Grzegrzółka

Absolwent Wydział Inżynierii Budownictwa Lądowego Uniwersytetu Zielonogórskiego. W firmie od 2004 roku, specjalizuje się w projektowaniu instalacji i sieci wodociągowych oraz kanalizacyjnych.

Wojciech Wieła

mgr inż. Wojciech Wieła

Absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej. W firmie od 2007 roku, specjalizuje się w projektowaniu instalacji wentylacji i klimatyzacji.

mgr inż. Jakub Szulc

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu. W firmie od 2015 roku, zdobywa doświadczenie w projektowaniu instalacji centralnego ogrzewania.

mgr inż. Bartosz Bella

Absolwent Wydziału Politechnicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu. W firmie od 2016 roku, zdobywa doświadczenie w projektowaniu instalacji wentylacji i klimatyzacji.

Strona główna | Oferta | Referencje | Kontakt | ©2009 Bartosz Cyba - Cyba - Pracownia Projektowa Branży Sanitarnej

63-400 Ostrów Wielkopolski, Kościuszki 4/6